25 липня 2021, неділя

Старший пастор Марченко В. П.

Як Біблія описує хвалу Господеві?

Ісаї 6:2-3 Серафими стояли зверху Його, по шість крил у кожного: двома закривав обличчя своє, і двома закривав ноги свої, а двома літав. І кликав один до одного й говорив: Свят, свят, свят Господь Саваот, уся земля повна слави Його

Коли Давид переносив ковчег до Єрусалиму, то він надзвичайно радів цьому. Знявши царський одяг, він танцював перед Господом – зробивши це, він визнав, що перед Богом він не цар-полководець на білому коні, а Господній слуга.

2 Самуїла 6:14 А Давид танцював перед Господнім лицем зо всієї сили. І Давид був оперезаний лляним ефодом.

Уявіть собі, як радіє Господь, коли він чує хвалу з наших вуст! Мабуть, він каже ангелам: “Тихше, там мої діти славлять мене!”

Псалом 150 Алілуя! Хваліть Бога в святині Його, хваліте Його на могутнім Його небозводі!  Хваліте Його за чини могутні Його, хваліте Його за могутню величність Його! Хваліте Його звуком трубним, хваліте Його на арфі та гуслах! Хваліте Його на бубні та танцем, хваліте Його на струнах та флейті! Хваліте Його на цимбалах дзвінких, хваліте Його на цимбалах гучних! Все, що дихає, хай Господа хвалить! Алілуя!

За що ми можемо славити Господа?

Псалмоспівець показує, що Господь робить в нашому житті:

Псалом 103:1-6 Благослови, душе моя, Господа, і все нутро моє святе Ймення Його! Благослови, душе моя, Господа, і не забувай за всі добродійства Його! Всі провини Твої Він прощає, всі недуги твої вздоровляє. Від могили життя твоє Він визволяє, Він милістю та милосердям тебе коронує. Він бажання твоє насичає добром, відновиться, мов той орел, твоя юність! Господь чинить правду та суд для всіх переслідуваних.

Господь прощає всі наші гріхи. Він зціляє нас від наших хворіб. Він викупляє наше життя від пекла і руйнування! Він оточує нас Своєю любовю і милосердям. Він звільняє нас від пригнічення і прокляття. Він дає можливість пізнати Свою волю і Його план на наше життя.

Псалом 9:10  на Тебе надіятись будуть усі, що ім’я Твоє знають, бо не кинув Ти, Господи, тих, хто шукає Тебе!


Псалом 50:3-6 Помилуй мене, Боже, з великої милости Твоєї, і з великого милосердя Свого загладь беззаконня мої! Обмий мене зовсім з мого беззаконня, й очисти мене від мого гріха, бо свої беззаконня я знаю, а мій гріх передо мною постійно. Тобі, одному Тобі я згрішив, і перед очима Твоїми лукаве вчинив, тому справедливий Ти будеш у мові Своїй, бездоганний у суді Своїм.

Псалом 29:1-13 Буду тебе величати, о Господи, бо Ти з глибини мене витяг, і не потішив моїх ворогів ради мене!  Господи, Боже мій, я кликав до Тебе, і мене вздоровив Ти. Господи, вивів Ти душу мою із шеолу, Ти мене оживив, щоб в могилу не сходити мені! 

Співайте Господеві, святії Його, й славте пам’ять святині Його! Бо хвилю триває Він у гніві Своїм, все життя в Своїй ласці: буває увечорі плач, а радість на ранок! А я говорив був у мирі своєму: Я не захитаюсь навіки! 

Господи, в ласці Своїй Ти поставив мене на горі моїх сил. Як лице Своє Ти заховав, то збентежився я. До Тебе я кличу, о Господи, і благаю я Господа: Яка користь із крови моєї, коли я до гробу зійду? Чи хвалити Тебе буде порох? Чи він виявить правду Твою? Почуй, Господи, і помилуй мене, Господи, будь мені помічником! Ти перемінив мені плач мій на радість, жалобу мою розв’язав, і підперезав мене радістю, щоб славу співала людина Тобі й не замовкла! Господи, Боже мій, повік славити буду Тебе!

Бог хоче напоїти нас вічною живою водою!

Івана 4:14 А хто питиме воду, що Я йому дам, прагнути не буде повік, бо вода, що Я йому дам, стане в нім джерелом тієї води, що тече в життя вічне.


Бог обіцяє наповнити і відновити нас.

 Ісаї 40:31 …ті, хто надію складає на Господа, силу відновлять, крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати і не потомляться, будуть ходити і не помучаться!

Він є Вічний Незмінний і Вірний, тому давайте славити Його і дякувати Йому!