
Євангелізаційне свято на День Молоді в ОЛК “Ровесник”
25.08.2014
Євангелізація в Геріаторичному пансіонаті
15.09.2014В Церкві “Гефсиманія” пройшов дитячий табір, де діти приймали участь в спортивних іграх, командних змаганнях. Починався табір з зарядки і вивчанні нових пісень. Катя Панцерно говорила про жертву, яку Ісус зробив на хресті і що це значить сьогодні для нас. Олексій Мурадян розкрив тему шкоди куріння і що про це говорить Біблія.
В 17:00 діти вирушали на природу, де дізнавалися більше один про одного, ставали одною командую, і спілкувалися про Бога. Діти каталися на атракціонах, грали в загально табірні-спортивні ігри. Після загально табірних ігор і квестів діти ділился враженнями, і чули свідчення лідерів про Боже ведення їхнього життя. В кінці табору всі діти отримали дитячі Євангелії і нових друзів.
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”186″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показать слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]